نام سال

پیوند ها

اخبار > استاندار هرمزگان از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار هرمزگان از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با حضور در غرفه های مختلف نمایشگاه مطبوعات از نزدیک در جریان فعالیت های رسانه ای مطبوعات حاضر در این دوره از نمایشگاه قرار گرفت.

استاندار هرمزگان همچنین در غرفه های مطبوعات استان هرمزگان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور یافت و به سوالات فعالان رسانه ای استان هرمزگان پاسخ داد.

در این دوره از نمایشگاه مطبوعات بیش از ۹۴۰ رسانه در ۶۰۰ غرفه در مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار متر مربع از فضای مصلی تهران حضور دارند.

در نمایشگاه امسال ۱۰۰ ماهنامه، ۵۴ هفته‌نامه، ۳۰ دوهفته‌نامه، ۲۰ دوماهنامه، ۵۲ فصلنامه، بیش از ۱۱۵ رسانه برخط (خبرگزاری و پایگاه خبری)، ۷۰ رسانه غیرسراسری (محلی، منطقه‌ای و استانی) و بیش از ۶۰ روزنامه و موسسه مطبوعاتی حضور یافته اند.

همچنین بیش از ۸۰ رسانه در گروه سیاسی و اقتصادی، ۸۰ رسانه فرهنگی و هنری، بیش از ۸۰ غرفه در گروه تخصصی، ۳۰ غرفه در گروه خانواده و ۲۰ غرفه در گروه دین و اندیشه به نمایشگاه مطبوعات امسال آمده‌اند. علاوه بر ادارات کل ارشاد استان‌ها و برخی خانه‌های مطبوعات استانی بیش از ۵۵ رسانه استانی، منطقه‌ای و محلی با مساحتی حدود ۱۰۰۰ مترمربع در نمایشگاه حضور دارند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


٠٨:٣٧ - 1396/08/08    /    شماره : ٦٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج