نام سال

پیوند ها

اخبار > هرمزگان از استان های پیش رو در رعایت استانداردهاست/بانک اطلاعاتی استاندارد در هرمزگان تدوین شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:

هرمزگان از استان های پیش رو در رعایت استانداردهاست/بانک اطلاعاتی استاندارد در هرمزگان تدوین شود

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، عباس شیرخانلو در نشست کارگروه استاندارد استان هرمزگان با بیان اینکه استاندارد مسئله ای بسیار مهم و حیاتی است، عنوان کرد: هرمزگان جزء استان های پیش رو در توجه به رعایت استاندارد و ضوابط فنی در ساخت و ساز ها و مصالح ساختمانی است.

وی ادامه داد: در مجموع 181 واحد تولید مصالح ساختمانی در استان هرمزگان وجود دارد که 111 واحد فعال است و 65 واحد نشان استاندارد اجباری را دریافت کرده اند که نشان می دهد هرمزگان جایگاه خوبی در این زمینه دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه استاندارد در فرآیند تولید نیز باید تداوم یابد و کنترل و نظارت لازم انجام شود، افزود: در زمینه واحدهای تولید بتن نیز اقدامات خوبی برای استانداردسازی در هرمزگان صورت گرفته و امروز 24 واحد تولید بتن آماده در استان داریم که 18 واحد فعال است و هفت واحد نشان استاندارد اجباری را دریافت کرده است.

شیرخانلو با بیان اینکه استاندارد کالا و خدمات را نیز شامل می شود، بیان داشت: 800 مورد کالا و خدمات در کشور مشمول استاندارد اجباری هستند و باید که وضعیت استاندارد این کالاها در هرمزگان نیز احصا شود.

وی بر لزوم تدوین بانک اطلاعاتی استاندارد در استان هرمزگان تاکید کرد و اظهار داشت: تدوین این بانک اطلاعاتی بسیار مهم است و باید به شکلی دقیق انجام شود.


٠٩:٢٣ - 1395/08/26    /    شماره : ٣٢٥٧    /    تعداد نمایش : ١٥١خروج