نام سال

پیوند ها

اخبار > برق زير ساخت اصلي توسعه همه جانبه و پايدار هرمزگان است/لزوم توجه به ايجاد و گسترش انرژهاي نوين در هرمزگان


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري هرمزگان:

برق زير ساخت اصلي توسعه همه جانبه و پايدار هرمزگان است/لزوم توجه به ايجاد و گسترش انرژهاي نوين در هرمزگان

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، عباس شيرخانلو در نشست مشترك كاري با مديران شركتهاي توليد، انتقال و توزيع برق استان هرمزگان، اظهار داشت: برق يكي از زير ساخت هاي اصلي توسعه همه جانبه و پايدار استان است و در تأمين برق مورد نياز استان هرمزگان اقدامات خوب و اثرگذاري انجام شده است.

وي ادامه داد: ايجاد و گسترش انرژهاي نوين در هرمزگان بايد مورد توجه قرار گيرد و تداوم اين نشست‏ها مي‏تواند موجب هماهنگي بيشتر بين دستگاه ها و رفع مشكلات پيش روي صنعت برق استان شود.

معاون هماهنگي امور عمراني از زحمات و تلاش‏هاي مديران و كاركنان صنعت برق هرمزگان در گسترش و توسعه كمي و كيفي زيرساخت اصلي توسعه يعني صنعت برق در استان تقدير و تشكر كرد.

در اين نشست مديران توليد، انتقال و توزيع برق استان هرمزگان گزارشي از وضعيت توليد، انتقال و توزيع برق دراستان هرمزگان را ارائه و همچنين برنامه‏ها و اقدامات در دست اجرا و آتي خود را تشريح كردند كه براين اساس 2900 مگاوات برق در استان توليد مي‏شود كه طي سال هاي اخير قطعي ناشي از كمبود توليد وجود نداشته و براساس آمار متوسط رشد هدف كشوري پنج درصد اعلام شده و استان هرمزگان از رشد دو درصد در تقاضا در هدف برق برخوردار است.

براساس گزارش ارائه شده تمامي روستاهاي استان داراي شبكه برق هستند و صرفاً هشت روستاي با جمعيت زير 10 خانوار فاقد برق در سال جاري برق دار خواهند شد.

شماره خبر :


٠٧:٢٩ - 1395/08/26    /    شماره : ٣٢٥٢    /    تعداد نمایش : ١٢٦خروج