نام سال

پیوند ها

اخبار > كيفيت بتن در مناطق حاشیه خلیج فارس و دریای عمان آسيب شناسي شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگي امور عمراني استانداری هرمزگان

كيفيت بتن در مناطق حاشیه خلیج فارس و دریای عمان آسيب شناسي شود

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، عباس شيرخانلو در جلسه استانی کمیته ارتقاء کیفیت بتن در حاشیه خلیج فارس و دریای عمان بر اهميت ساخت و سازه هاي بتني در مناطق جنوبي و لزوم آسيب شناسي كيفيت بتن و ارتقاء كيفيت آن در اين مناطق تاكيد کرد.

وی ادامه داد: معاونت هماهنگي امور عمراني استانداری هرمزگان ظرفيت ها و تجارب فني مناسبی طي دو دهه گذشته کسب کرده که می تواند در جهت پيشبرد اهداف دبيرخانه این کمیته در استان مورد استفاده قرار گیرد.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداری هرمزگان با تاکید بر ضرورت هماهنگي بيشتر دبيرخانه دائمي بتن و كميته كنترل كيفيت مصالح ساختماني در استان هرمزگان، تصریح کرد: هدف از تشكيل اين كميته ارتقاء بهتر بتن در مناطق خليج فارس و درياي عمان و همچنين اهميت كيفيت آن در ساخت و سازها و نظارت هر چه بهتر آن در پروژه هاي عمراني در استان است.

ضوابط کمیته ارتقاء کیفیت بتن در پروژه هاي عمراني در مناطق ساحلي گسترش یابد

رئیس مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازي نیز در این نشست هدف ازتشکيل اين کميته را ارتقاء کیفیت بتن در پروژه هاي واقع در حاشیه خليج فارس و دریای عمان و ارتقاء بهتر در ساخت و سازها دانست.

دکتر شکرچی زاده افزود: تصمیمات و ضوابط این کمیته در مرحله نخست، با محوریت شهر بندرعباس به عنوان يکي از مهمترين شهرهاي حاشیه خليج فارس و دریای عمان اتخاذ می شود.

وی بیان داشت: ضوابط این کمیته را مي توان برای نظارت بيشتر بر پروژه هاي عمراني در ديگر مناطق ساحلي گسترش داد.

شایان ذکر است؛ این جلسه در راستای برگزاری هفتمین همایش مقررات ملی ساختمان با عنوان سازه های بتنی ضرورت ها و الزامات و با توجه به اهمیت کیفیت بتن در ساخت و سازها در مناطق جنوبی برگزار شد.


١٠:٤٥ - 1395/08/22    /    شماره : ٣٢١١    /    تعداد نمایش : ١٦٢خروج