نام سال

پیوند ها

اخبار > ظرفیت کار عمرانی بسیاری در هرمزگان وجود دارد/نظارت بر دستگاه ها و سازمان های عمرانی کار افزایش یابد


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر جادری در آئین معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:

ظرفیت کار عمرانی بسیاری در هرمزگان وجود دارد/نظارت بر دستگاه ها و سازمان های عمرانی کار افزایش یابد

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در آئین تکریم از معاون سابق و معارفه معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه معاونت عمرانی استانداری باید کار دستگاه های مرتبط با فعالیت های عمرانی را هماهنگ کند، عنوان کرد: سازمان های عمرانی کار از جمله شهرداری ها و دهیاری ها نیازمند نظارت بیشتری هستند و ظرفیت کار بسیاری در این زمینه وجود دارد که باید به طور مرتب این امور رصد شود.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم رتبه عمرانی استان هرمزگان را که سال گذشته در میان پنج استان نخست کشور قرار داشتیم را در سال جاری ارتقا دهیم.

استاندار هرمزگان افزود: پروژه های عمرانی ملی و استانی بزرگی در هرمزگان در حال اجراست که در جهت توسعه استان مفید است.

جادری در ادامه با اشاره به انتصاب مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: همه ما وظیفه و رسالت مهمی در امر اقتصاد مقاومتی داریم و باید اقدامات اساسی انجام دهیم تا منجر به رسیدن اهداف مورد نظر در این زمینه شود و در همه بخش ها باید بتوانیم کار اقتصاد مقاومتی را تعریف کنیم.

در پایان این مراسم عباس شیرخانلو به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان و علی سالاری به عنوان مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان معرفی شدند و از زحمات مسعود دالمن سرپرست سابق معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان قدردانی شد.


٠٨:١٥ - 1395/07/18    /    شماره : ٢٨٧٩    /    تعداد نمایش : ١٣٧خروج